Конкурс за пријем у радни однос на одређено време у трајању до три месеца

На основу Одлуке В.Д.Директора Клиничког центра Србије бр.2723 oд 24.02.2017. године, и чл.7. 8. и 9. Посебног колективног уговора за здравствене установе чији је оснивач РС, aутономна покрајина и јединица локалне самоуправе („Сл. гл. РС“ бр.1/15),
КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ
расписује конкурс за пријем у радни однос на одређено време у трајању до три месеца, са пуним односно скраћеним радним временом у складу са позитивним прописима, и то за:

1. ДИПЛОМИРАНОГ ИНЖЕЊЕРА ГРАЂЕВИНЕ ИЛИ АРХИТЕКТУРЕ
- 1 ИЗВРШИЛАЦ (за Службу за техничке и друге послове)
Услови:
VII/1 степен стручне спреме, завршен Грађевински или Архитектонски факултет, поседовање лиценце, положен стручни испит, најмање 1 година радног искуства

2. PR МЕНАЏЕРА Клиничког центра Србије – 1 ИЗВРШИЛАЦ
VII/1 степен стручне спреме, завршен факултет друштвеног смера

3. ШЕФА ОДСЕКА ЦЕНТРАЛНОГ МАГАЦИНА – 1 ИЗВРШЛАЦ (за Службу за техничке и друге послове)
Услови:
VII/1 степен стручне спреме, завршен Економски факултет или факултет друштвеног смера.

4. ФАКТУРИСТУ – ОПЕРАТЕРА – 2 ИЗВРШИОЦА (за Службу за економско-финансијске послове)
Услови:
IV степен стручне спреме, познавање рада на рачунару.

5. СПРЕМАЧА – 10 ИЗВРШИЛАЦА
6. СЕРВИРКУ – 2 ИЗВРШИОЦА
7. МАНИПУЛАНТА (радник на утовару, истовару и паковању лекова)– 2 ИЗВРШИОЦА за Службу за фармацеутску делатност и снабдевање
8. КРОЈАЧА – 1 ИЗВРШИЛАЦ (за Центар за пријем и збрињавање ургентних стања-Ургентни центар)
Услови за радна места под бројем 5, 6, 7 и 8:
Завршена основна школа.

Заинтересовани кандидати уз пријаву као доказ о испуњењу наведених услова подносе следећа документа:

• кратка пословна биографија (са контакт подацима)
• оверена фотокопија сведочанства о завршеној основнoj школи (за радна места за која је услов завршена основна школа)
• оверену фотокопију дипломе о завршеној средњој школи (за радна места за која је услов завршена средња школа)
• оверенa фотокопију дипломе о завршеном факултету (за радна места за која је услов завршен факултет)
• оверена фотокопија лиценце (за радно место за које је услове поседовање лиценце)
• оверена фотокопија стручног испита (за радно место за које је услов положен стручни испит)
• фотокопија радне књижице или други доказ о радном стажу
• уверење о држављанству

Описи послова за сва радна места су утврђени Правилником о унутрашњој организацији и систематизацији радних задатака и послова у организационим јединицама Клиничког центра Србије и кандидатима су доступани на увид у просторијама Службе за правне послове Клиничког центра Србије радним данима од 14 до 15 часова.

Једна пријава је довољна за више радних места, с тим да су кандидати у обавези да на пријави наведу за која радна места конкуришу.

Лекарско уверење о здравственој способности прилажу само изабрани кандидати пре закључења уговора о раду, а у складу са Законом.

Пријаве и доказе о испуњењу услова кандидати могу предати лично архиви Клиничког центра Србије, или послати поштом на адресу: Клинички центар Србије, ул.Пастерова бр.2, 11000 Београд, са назнаком „за конкурс за запошљавање“.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на разговор.

Кандидати ће о одлуци о избору за пријем у радни однос бити обавештени на интернет страници Клиничког центра Србије.

Рок за подношење пријава је 8 дана од дана објављивања конкурса на интернет страници Националне службе за запошљавање и Министраства здравља РС.

Неблаговремене и непотпуне пријаве на конкурс неће бити узете у разматрање.

В.Д.ДИРЕКТОР
КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА СРБИЈЕ