Конкурс за пријем у радни однос

На основу Одлуке в.д. директора Клиничког центра Србије бр. 10343 од 07.07.2016.године, донете у поступку спровођења запошљавања у складу са Закључком 51 Број 112-5806/2016 од 27.05.2016 Koмисије за давање сагласности за ново запошљавање и додатно радно ангажовање код корисника јавних средстава и чл.7., 8. и 9. Посебног колективног уговора за здравствене установе чији је оснивач РС,аутономна покрајина и јединица локалне самоуправе („Сл. гл. РС” 1/2015),

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ
расписује конкурс за пријем у радни однос

НА НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ СА ПРОБНИМ РАДОМ ОД ТРИ МЕСЕЦА ЗА

6 ЗДРАВСТВЕНИХ РАДНИКА СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ СПРЕМЕ

• 1 медицинска сестра-техничар за Клинику за инфективне и тропске болести
• 1 медицинска сестра-техничар за Клинику за ортопедску хирургију и трауматологију
• 2 медицинске сестре-техничара за Клинику за васкуларну хирургију
• 2 медицинске сестре/техничара за Клинику за дигестивну хирургију- I Хируршку

Општи услови:

IV степен стручне спреме медицинске струке општег смера и положен стручни испит.

Заинтересовани кандидати уз пријаву као доказ о испуњењу наведених услова подносе следећа документа:
• кратка пословна биографија
• оверену фотокопију дипломе о завршеној средњој школи
• оверене фотокопије сведочанстава од 1. до 4. разреда средње школе
• оверена фотокопија уверења о положеном стручном испиту
• фотокопија радне књижице (није обавезан документ)

Моле се кандидати који конкуришу за више радних места да у пријави тачно назначе за која радна места конкуришу.

Лекарско уверење о здравственој способности прилажу само изабрани кандидати пре закључења уговора о раду.

Пријаве и доказе о испуњењу услова кандидати могу предати лично архиви Клиничког центра Србије, или послати поштом на адресу: Клинички центар Србије, ул.Пастерова бр.2, 11000 Београд, са назнаком „за конкурс за запошљавање“.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на разговор.

Рок за подношење пријава је 8 дана од дана објављивања конкурса.

Неблаговремене и непотпуне пријаве на Конкурс неће бити узете у разматрање.

В.Д. ДИРЕКТОР
КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА СРБИЈЕ