Kонкурс за пријем у радни однос на неодређено време

На основу Одлуке в.д. директора Клиничког центра Србије бр. 14132 oд 28.09.2016. године, а складу са Закључком 51 Број 112-7551/2016-01 од 26.08.2016. године Комисије за давање сагласности за ново запошљавање и додатно радно ангажовање код корисника јавних средстава и чл.7. 8. и 9. Посебног колективног уговора за здравствене установе чији је оснивач РС, aутономна покрајина и јединица локалне самоуправе („Сл. гл. РС“ бр.1/15),

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ
расписује конкурс за пријем у радни однос на неодређено време са пробним радом од 3 месеца и то:

ДОКТОР МЕДИЦИНЕ ИЛИ СПЕЦИЈАЛИСТА ОДГОВАРАЈУЋЕ ГРАНЕ МЕДИЦИНЕ – 3 ИЗВРШИОЦА
за Центар за радиологију и МР

Општи услови:
Најмање VII/1 степен стручне спреме, завршен Медицински факултет, положен стручни испит.

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА /ТЕХНИЧАР (виша стручна спрема) – 6 ИЗВРШИЛАЦА ЗА:
- 1 лабораторијског техничара, више стручне спреме, за Клинику за гинекологију и акушерство
- 2 медицинске сестре/техничара, више стручне спреме, за Клинику за кардиологију (Сала за катетеризацију)
- 3 радиолошка техничара, више стручне спреме, за Центар за радиологију и МР
Општи услови:
VI, степен стручне спреме медицинске струке одговарајућег смера и положен стручни испит.

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА /ТЕХНИЧАР (средња стручна спрема) – 9 ИЗВРШИЛАЦА ЗА:
- 1 медицинску cестру/техничара, средње стручне спреме, за Клинику за васкуларну хирургију
- 4 медицинске сестре/техничара, средње стручне спреме, за Центар за анестезиологију и реаниматологију
- 4 медицинских сестара/техничара, средње стручне спреме, за Центар за пријем и збрињавање ургентних стања – Ургентни центар
Општи услови:
IV степен стручне спреме медицинске струке одговарајућег смера и положен стручни испит.

АДМИНИСТРАТИВНОГ РАДНИКА (средња стручна спрема) – 1 ИЗВРШИОЦА
- 1 технички секретар, средње стручне спреме, за Клинику за урологију
Општи услови:
IV степен стручне спреме друштвеног смера.

Заинтересовани кандидати уз пријаву као доказ о испуњењу наведених услова подносе следећа документа:
• кратка пословна биографија
• оверену фотокопију дипломе о завршеној школи са којом конкуришу
• оверене фотокопије сведочанстава од 1. до 4. разреда средње школе
• оверена фотокопија уверења о положеном стручном испиту (за здравствене раднике)
• оверену фотокопију положеног специјалистичког испита (за лекаре специјалисте)
• фотокопија радне књижице (није обавезан документ)

Предност ће имати кандидати који имају искуство у раду у установи терцијарног нивоа здравствене заштите.

Кандидати који конкуришу за више радних места у обавези су да на пријави наведу за која радна места конкуришу.

Лекарско уверење о здравственој способности прилажу само изабрани кандидати пре закључења уговора о раду.

Пријаве и доказе о испуњењу услова кандидати могу предати лично архиви Клиничког центра Србије, или послати поштом на адресу: Клинички центар Србије, ул. Пастерова бр.2, 11000 Београд, са назнаком „за конкурс за запошљавање“.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на разговор.

Рок за подношење пријава је 8 дана од дана објављивања конкурса.

Неблаговремене и непотпуне пријаве на конкурс неће бити узете у разматрање.

В.Д.ДИРЕКТОР
КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА СРБИЈЕ