Kонкурс за пријем у радни однос на одређено време

На основу Одлуке в.д.директора Клиничког центра Србије бр.18110 oд 13.12.2016.године, и чл.7., 8. и 9. Посебног колективног уговора за здравствене установе чији је оснивач РС, aутономна покрајина и јединица локалне самоуправе („Сл. гл. РС“ бр.1/15),

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ
расписује конкурс за пријем у радни однос на одређено време:

I - ради замене привремено одсутног запосленог до његовог повратка на рад, са пуним радним временом, за:
1 ИЗВРШИОЦА – ЛЕКАР СПЕЦИЈАЛИСТА ИНТЕРНЕ МЕДИЦИНЕ - за Клинику за пулмологију

Услови:
Најмање VII/2 степен стручне спреме, завршен Медицински факултет, положен специјалистички испит (интерна медицина), положен стручни испит.

II – ради потребе посла у трајању од три месеца са пуним радним временом за:
1 ИЗВРШИОЦА - РАДИОЛОШКИ ТЕХНИЧАР (виша стручна спрема)

Услови:
VI степен стручне спреме медицинске струке, одговарајућег смера и положен стручни испит.

14 ИЗВРШИЛАЦА - МЕДИЦИНСКА СЕСТРА/ТЕХНИЧАР (са средњом стручном спремом општег смера)

Услови:
IV степен стручне спреме медицинске струке, општег смера и положен стручни испит.

1 ИЗВРШИОЦА – ДИПЛОМИРАНИ ПРАВНИК (висока стручна спрема) - за Управу и секретаријат – Јавне набавке

Услови:
VII/1 степен стручне спреме, завршен Правни факултет, најмање 1 година радног искуства на пословима јавних набавки, положен испит за службеника за јавне набаке, рад на рачунару MS Office (Word, Excel Outlook).

1 ИЗВРШИОЦА – БЛАГАЈНИК (средња стручна спрема) - за Службу за економско финансијске послове

Услови:
IV степен стручне спреме, радно искуство у здравственим установама на пословима благајника, познавање рада на рачунару.

Описи послова за сва радна места су утврђени Правилником о унутрашњој организацији и систематизацији радних задатака и послова у организационим јединицама Клиничког центра Србије и кандидатима су доступани на увид у просторијама Службе за правне послове Клиничког центра Србије радним данима од 14 до 15 часова, у року од осам дана од дана објављивања текста овог конкурса.

Заинтересовани кандидати уз пријаву као доказ о испуњењу наведених услова подносе следећа документа:
• кратка пословна биографија (са контакт подацима)
• оверену фотокопију дипломе о завршеној школи са којом конкуришу
• оверене фотокопије сведочанстава од 1. до 4. разреда средње школе (за кандидате који
конкуришу са средњом школом)
• оверена фотокопија уверења о положеном стручном испиту (за кандидате здравствене
раднике)
• уверење о положеном испиту за службеника за јавне набаке (за кандидате дипломиране
правнике)
• оверену фотокопију положеног специјалистичког испита (за кандидате лекаре
специјалисте)
• фотокопија радне књижице или други доказ о радном стажу
• уверење о држављанству

Кандидати су у обавези су да на пријави наведу за која радна места конкуришу (било да конкуришу на једно радно место или на више).

Пријаве и доказе о испуњењу услова кандидати могу предати лично архиви Клиничког центра Србије, или послати поштом на адресу: Клинички центар Србије, ул.Пастерова бр.2, 11000 Београд, са назнаком „за конкурс за запошљавање“.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на разговор.

Кандидати ће о одлуци о избору за пријем у радни однос бити обавештени на интернет страници Клиничког центра Србије.

Сви кандидати који су изабрани на овом конкурсу дужни су да, ради заснивања радног односа, доставе лекарско уверење о здравственој способности.

Кандидати здравствени радници који су изабрани по овом конкурсу дужни су да ради заснивања радног односа доставе оверену фотокопију лиценце или оверену фотокопију решења о упису у одговрајућу комору здравствених радника.

Рок за подношење пријава је 8 дана од дана објављивања конкурса.

Неблаговремене и непотпуне пријаве на конкурс неће бити узете у разматрање.

В.Д.ДИРЕКТОР
КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА СРБИЈЕ