Kонкурс за пријем у радни однос на неодређено време

На основу Одлуке в.д.директора Клиничког центра Србије бр.6758 oд 11.05.2017. године, а складу са Закључком 51 Број 112-11219/2016-1 од 24.11.2016. године, Закључком 51 број 112-12258/2016 од 28.12.2016. године и Закључком 51 број 112-2833/2017-1 од 28.03.2017. године Комисије за давање сагласности за ново запошљавање и додатно радно ангажовање код корисника јавних средстава и исправком сагласности Министраства здравља РС бр.112-01-1113/2016-02 од 20.04.2017. године и чл. 7. 8. и 9. Посебног колективног уговора за здравствене установе чији је оснивач РС, aутономна покрајина и јединица локалне самоуправе („Сл. гл. РС“ бр.1/15),

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ

расписује конкурс за пријем у радни однос са пуним односно скраћеним радним временом у складу са позитивним прописима на неодређено време са пробним радом од 3 месеца за:

• 1 доктора медицине или специјалисту одговарајуће гране медицне за Клинику за гастроентерологију и хепатологију
  • 1 доктора медицине или специјалисту одговарајуће гране медицне за Клинику за инфективне и тропске болести

Услови: Најмање VII/1 степен стручне спреме, завршен Медицински факултет, положен стручни испит.

• 1 дипломирани биолог за Клинику за неурологију

Услови: VII/1 степен стручне спреме, завршен Биолошки факултет, положен стручни испит.

• 3 медицинске сестре/техничара општег смера за Клинику за дигестивну хирургију– I хируршка
  • 3 медицинске сестре/техничара општег смера за Клинику за неурохирургију
  • 2 медицинске сестре/техничара општег смера за Центaр за пријем и збрињавање ургентних стања – Ургентни центар
  • 2 медицинске сестре/техничара општег смера за Центар за анестезиологију и реаниматологију
  • 1 медицинске сестре/техничара општег смера за Клинику за ортопедску хирургију и трауматологију
  • 1 медицинску сестру/техничара општег смера за Клинику за очне болести
  • 1 медицинску сестру/техничара општег смера за Клинику за кардиохирургију
  • 1 медицинску сестру/техничара општег смера за Клинику за инфективне и тропске болести
  • 1 медицинску сестру/техничара општег смера за Клинику за грудну хирургију
  • 1 медицинску сестру/техничара општег смера за Клинику за гастроентерологију и хепатологију
  • 1 лабораторијски техничар за Клинику за ендокринологију, дијабетес и болести метаболизма
  • 1 санитарно-еколошког техничара за Клинику за васкуларну хирургију
  • 1 техничар на стерилизацији инфективног отпада аутоклавирањем за Службу за епидемиологију и хигијену исхране

Услови: IV степен стручне спреме медицинске струке одговарајућег смера и положен стручни испит.

• 3 систем инжењера за Службу за техничке и друге послове

Услови: VII степен стручне спреме из области информационих технологија

• 1 стручног сарадника за административне послове за Службу за техничке и друге послове

Услови: VII степен стручне спреме

• 1 референта за административне послове за Службу за техничке и друге послове

Услови: IV степен стручне спреме

Заинтересовани кандидати уз пријаву као доказ о испуњењу наведених услова подносе следећа документа:

• кратка пословна биографија (са контакт подацима)
  • оверену фотокопију дипломе о завршеној школи са којом конкуришу
  • оверене фотокопије сведочанстава од 1. до 4. разреда (за кандидате са средњом школом)
  • оверена фотокопија уверења о положеном стручном испиту (за кадидате здравствене раднике и здравствене сараднике)
  • оверенa фотокопију положеног специјалистичког испита (за лекаре специјалисте)
  • фотокопија радне књижице или други доказ о радном стажу
  • уверење о држављанству

Описи послова за сва радна места су утврђени Правилником о унутрашњој организацији и систематизацији радних задатака и послова у организационим јединицама Клиничког центра Србије и кандидатима су доступани на увид у просторијама Службе за правне послове Клиничког центра Србије радним данима од 14 до 15 часова.

Предност ће имати кандидати који имају искуство у раду у установи терцијарног нивоа здравствене заштите.

Кандидати подносе једну пријаву и један комплет оверених докумената независно од тога за колико радних места конкуришу, али су у обавези су да у пријави наведу за која радна места конкуришу (било да конкуришу за једно радно место или за више радних места).

Пријаве и доказе о испуњењу услова кандидати могу предати лично архиви Клиничког центра Србије, или послати поштом на адресу: Клинички центар Србије, ул. Пастерова бр. 2, 11000 Београд, са назнаком „за конкурс за запошљавање“.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на разговор.

Кандидати ће о одлуци о избору за пријем у радни однос бити обавештени на интернет страници Клиничког центра Србије.

Кандидати (здравствени радници и сарадници) који буду изабрани по овом конкурсу дужни су да, ради заснивања радног односа, доставе оверену фотокопију лиценце или оверену фотокопију решења о упису у одговарајућу комору здравствених радника и сарадника.

Рок за подношење пријава је 8 дана од дана објављивања конкурса на интернет страници Националне службе за запошљавање и Министраства здравља РС.

Неблаговремене и непотпуне пријаве на конкурс неће бити узете у разматрање.

В.Д.ДИРЕКТОР
КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА СРБИЈЕ