Kонкурс за пријем у радни однос на неодређено време

На основу Одлуке в.д. директора Клиничког центра Србије бр. 11408 од19.08.2020. године,у складу са Обавештењем Министарства здравља РС бр. 112-01-1518/2019-02 од 10.03.2020. године о Закључку 51 бр 112-12863/2019 oд 20.12.2019.године Комисије за давање сагласности за ново запошљавање и додатно радно ангажовање код корисника јавних средстава, Обавештењем Министарства здравља РС бр.112-01-785/2020-02 од 14.07.2020.године о Закључку 51 бр.112-5486/2020 од 08.07.2020. године Комисије за давање сагласности за ново запошљавање и додатно радно ангажовање код корисника јавних средстава, Обавештењeм Министраства здравља РС 112-01-428/2020-02 од 20.07.2020. године у вези са Закључком 51 бр 112-4873/2020 од 16.06.2020. године и Обавештењем Министарства здравља РС бр. 112-01-1010/2020-02 од 03.08.2020. године у вези са Закључком 51 број 112-6090/2020 од 30.07.2020. године и чл.7. 8. и 9. Посебног колективног уговора за здравствене установе чији је оснивач РС, aутономна покрајина и јединица локалне самоуправе („Сл. гл. РС“ бр.96/19)

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ

расписује конкурс за пријем у радни однос са пуним односно скраћеним радним временом у складу са позитивним прописима на неодређено време са пробним радом од 3 месеца за

ЗДРАВСТВЕНОГ РАДНИKА СА ВИСОКОМ СТРУЧНОМ СПРЕМОМ – 1 ИЗВРШИЛАЦ:

I за Службу за фармацеутску делатност и снабдевање

• 1 дипломирани фармацеут

Услови:

• Најмање VII/1 степен стручне спреме, завршен Фармацеутски факултет, положен стручни испит.

ВИШЕ/СТРУКОВНЕ МЕДИЦИНСКЕ СЕСТРЕ/ТЕХНИЧАРИ - 8 ИЗВРШИЛАЦА

I за Клинику за ОРЛ и МФХ

• 1 виша/струковна медицинска сестраопшти смер

II за Клинику за очне болести

III за Клинику за неурологију

IV за Клинику за дигестивну хирургију – I хируршка

• 2 више/струковне медицинске сестреопшти смер

V за Клинику за физикалну медицину и рехабилитацију

• 1 виши/струковни физиотерапеутски техничар

VI за Центар за радиологију и МР

• 2 виша/струковна радиолошка техничара

Услови:

• VI степен стручне спреме, виша/струковна школа медицинске струке одговарајућег смера и положен стручни испит.

МЕДИЦИНСКЕ СЕСТРЕ/ТЕХНИЧАРЕ СА СРЕДЊОМ СТРУЧНОМ СПРЕМОМ - 7 ИЗВРШИЛАЦА

I за Клинику за неурохирургију

• 1 медицинска сестра/техничар општег смера са средњом стручном спремом

II за Клинику за ОРЛ и МФХ

• 1 медицинска сестра/техничар општег смера са средњом стручном спремом

III за Клинику за гинекологију и акушерство

• 2 медицинске сестре/техничара гинеколошко-акушерског смера са средњом стручном спремом

IV за Службу за патохистологију

• 3 лабораторијска техничара са средњом стручном спремом

Услови:

• IV степен стручне спреме, медицинске струке одговарајућег смера и положен стручни испит

ТЕХНИЧКИ РАДНИК СА ВИШОМ/СТРУКОВНОМ ШКОЛОМ – 1 ИЗВРШИЛАЦ

I за Службу за техничке и друге послове

• 1 систем-администратор

Услови:

• VI степен техничке струке, завршена виша/висока струковна школа техничког смера

ТЕХНИЧКE РАДНИKE СА НИЖОМ СТРУЧНОМ СПРЕМОМ - 23 ИЗВРШИЛАЦА

I за Службу за техничке и друге послове

• 17 спремача са нижом стручном спремом
  • 6 помоћних техничких радника

• Завршена основна школа, I степен стручне спреме

Заинтересовани кандидати уз пријаву, као доказ о испуњењу наведених услова подносе следећа документа:

• кратка пословна биографија (са контакт подацима)
  • оверену фотокопију дипломе о завршеној школи са којом конкуришу
  • оверене фотокопије сведочанства од 1. до 4. разреда (за кандидате са средњом школом)
  • оверена фотокопија уверења о положеном стручном испиту ( за кандидате здравствене раднике )
  • фотокопија радне књижице или други доказ о радном стажу,уколико кандидат има радни стаж
  • уверење о држављанству

ОБРАЗАЦ ПРИЈАВЕ НА КОНКУРС У КЛИНИЧКОМ ЦЕНТРУ СРБИЈЕ

ИЗЈАВА О САГЛАСНОСТИ ЗА ОБРАДУ ЛИЧНИХ ПОДАТАКА

Описи послова за радна местасу утврђена Правилником о унутрашњој организацији и систематизацији радних задатака и послова у организационим јединицама Клиничког центра Србије и кандидатима су доступани на увид у просторијама Службе за правне послове Клиничког центра Србије радним данима од 14 до 15 часова.

Пријаве и доказе о испуњењу услова кандидати могу предати лично архиви Клиничког центра Србије, или послати поштом на адресу: Клинички центар Србије, ул. Пастерова бр. 2, 11000 Београд, са назнаком „за конкурс за запошљавање“.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на разговор.

Кандидати ће о одлуци о избору за пријем у радни однос бити обавештени на интернет страници Клиничког центра Србије.

Кандидат,здравствени радник који будe изабран по овом конкурсу дужaн je да, ради заснивања радног односа, достави оверену фотокопију лиценце или оверену фотокопију решења о упису у одговарајућу комору здравствених радника, као и лекарско уверење о здравственој способности у складу са позитивним прописима. Тек након доношења наведених докумената могуће је заснивање радног односа

Рок за подношење пријава истиче8-ог дана од дана објављивања конкурса на интернет страници Националне службе за запошљавање и Министраства здравља РС.

Неблаговремене и непотпуне пријаве на конкурс неће бити узете у разматрање.

В.Д. ДИРЕКТОР
KЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА СРБИЈЕ