Конкурс за пријем на одређено време - администартивно технички радници

На основу Одлуке В.Д. Директора Клиничког центра Србије бр.12530 од 18.09.2020. године и чл.7. 8. и 9. Посебног колективног уговора за здравствене установе чији је оснивач РС, Aутономна покрајина и јединица локалне самоуправе („Сл. гл. РС“ бр. 96/2019),

КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ

АДМИНИСТРАТИВНО-ТЕХНИЧКЕ РАДНИКЕ – 5 ИЗВРШИЛАЦА

I Службу за правне послове

• 1 референт за кадровске послове за Одељење за радне односе

Услови: IV степен стручне спреме

II Службу за техничке и друге послове

• 2 монтерa за Одељење текућег одржавања теромтехничке опреме и инсталација

Услови: III степен стручне спреме машинске струке

• 1 електричар аутоматичар погона за Одељење производње електоренергије и текуће одржавање електроопреме и инсталација погона и подстаница. Одсек аутоматика.

Услови: III степен стручне спреме електро струке и положен стручни испит за ППЗ

• 1 возач санитета за Одељење транспорт Одсек за транспорт и центар везе.

Услови: III степен стручне спреме и положен возачки испит Б категорије

Заинтересовани кандидати уз пријаву као доказ о испуњењу наведених услова подносе следећа документа:

• кратка пословна биографија (са контакт подацима)
  • оверену фотокопију дипломе о завршеној школи са којом конкуришу
  • оверену фотокопију сведочанства од 1.до 4. разреда (за кандидате са средњом школом)
  • оверену фотокопију сведочанства од 1.до 3. разреда (за кандидате са III степеном стручне спреме)
  • фотокопију возачке дозволе (за кандидате који конкуришу за радно место возача)
  • фотокопију уверења о положеном испиту за ППЗ (за кандидате електричаре)
  • фотокопија радне књижице или други доказ о радном стажу
  • уверење о држављанству

ОБРАЗАЦ ПРИЈАВЕ НА КОНКУРС У КЛИНИЧКОМ ЦЕНТРУ СРБИЈЕ

ИЗЈАВА О САГЛАСНОСТИ ЗА ОБРАДУ ЛИЧНИХ ПОДАТАКА

Описи послова за сва радна места су утврђени Правилником о унутрашњој организацији и систематизацији радних задатака и послова у организационим јединицама Клиничког центра Србије и кандидатима су доступани на увид у просторијама Службе за правне послове Клиничког центра Србије радним данима од 14 до 15 часова.

Пријаве и доказе о испуњењу услова кандидати могу предати лично архиви Клиничког центра Србије, или послати поштом на адресу: Клинички центар Србије, ул.Пастерова бр.2, 11000 Београд, са назнаком „за конкурс за запошљавање“.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на разговор.

Кандидати ће о одлуци о избору за пријем у радни однос бити обавештени на интернет страници Клиничког центра Србије.

Рок за подношење пријава истиче 8-ог дана од дана објављивања конкурса на интернет страници Националне службе за запошљавање и Министраства здравља РС.

Неблаговремене и непотпуне пријаве на конкурс неће бити узете у разматрање.

В.Д. ДИРЕКТОР
КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА СРБИЈЕ