Rezultati konkursa za prijem zdravstvenih radnika u radni odnos na neodređeno vreme

Na osnovu Odluke V.D. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br .2254 od 22.02.2021. godine,a u skladu sa Obaveštenjem Ministarstva zdravlja RS br. 112-01-428/2020-02 od 08.02.2021. godine o Zaključku 51 br: 112-4873/2020 od 16.06.2020. godine Komisije za davanje saglasnosti za novo zapošljavanje i dodatno radno angažovanje kod korisnika javnih sredstava, i čl. 7. 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), po osnovu konkursa objavljenog dana 22.02.2021.godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije, na internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje a dana 25.02.2021. godine na internet stranici Ministarstva zdravlja Republike Srbije, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 3485 od 12.03.2021. godine, u radni odnos na neodređeno vreme sa probnim radom od 3 meseca zaUniverzitetski klinički centar Srbije izabrani sledeći kandidati:

ZDRAVSTVENI RADNICI SA VISOKOM STRUČNOM SPREMOM – 2 IZVRŠILACA:

I za Kliniku za psihijatriju - 1 doktor medicine ili specijalista odgovarajuće grane medicine na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• dr Ivan Marković, specijalista psihijatrije

II za Kliniku za kardiohirurgiju -1 doktor medicine ili specijalista odgovarajuće grane medicine na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• dr Danko Grujić, specijalista opšte hirurgije sa užom specijalizacijom iz kardiohirurgije

ZDRAVSTVENI RADNIK SA VIŠOM/VISOKOM STRUČNOM SPREMOM – 1 IZVRŠILAC:

I za Centar za radiologiju i MR -1 viši/strukovni radiološki tehničar na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Rodika Dačković, strukovni radiološki tehničar

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primljeni u radni odnos zahvaljujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA