Konkurs za prijem u radni odnos zdravstvenih radnika na određeno vreme radi zamene privremeno odustnih zaposlenih do njihovog povratka na rad

Na osnovu Odluke V.D. Direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 3836 od 19.03.2021. godine i čl. 7. 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019),

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SRBIJE

raspisuje konkurs za prijem u radni odnosna određeno vremesa punim odnosno skraćenim radnim vremenom radi zamene privremeno odsutnih zaposlenih do njihovog povratka na rad u skladu sa pozitivnim propisima i to:

ZDRAVSTVENI RADNIK SA VISOKOM STRUČNOM SPREMOM – 1 IZVRŠILAC

I Klinika za pulmologiju

• 1 doktor medicine na određeno vreme radi zamene privremeno odsutnog zaposlenog do njegovog povratka na rad za rad u Odeljenju intenzivne nege

Uslovi: VII stepen stručne spreme, završen Medicinski fakultet i položen stručni ispit.

ZDRAVSTVENI SARADNIK SA VISOKOM STRUČNOM SPREMOM – 1 IZVRŠILAC

I Klinika za ORL i MFH

• 1 diplomirani defektolog na određeno vreme radi zamene privremeno odsutnog zaposlenog do njegovog povratka na rad za rad u Odseku za audiološku rehabilitaciju

Uslovi: VII stepen stručne spreme, završen Defektološki fakultet - surdo smer.

ZDRAVSTVENI RADNICI SA VISOKOM/VIŠOM STRUČNOM SPREMOM – 3 IZVRŠILACA

I Služba za apotekarsku delatnost - bolnička apoteka

• 1 viši/strukovni farmaceutski tehničar na određeno vreme radi zamene privremeno odsutnog zaposlenog do njegovog povratka na rad za rad u Odeljenju za distribuciju lekova
  • 1 viši/strukovni farmaceutski tehničar na određeno vreme radi zamene privremeno odsutnog zaposlenog do njegovog povratka na rad za rad u Odeljenju za izradu infuzija i magistralnih lekova

II Kliniku za pulmologiju

Uslovi: VI stepen stručne spreme medicinske struke odgovarajućeg smera i položen stručni ispit.

ZDRAVSTVENI RADNIKSA SREDNjOM STRUČNOM SPREMOM – 2 IZVRŠILACA

I Služba za medicinsku mikrobiologiju

II Klinika za nefrologiju

Uslovi: IV stepen stručne spreme medicinske struke odgovarajućegsmera i položen stručni ispit.

Zainteresovani kandidati uz prijavu kao dokaz o ispunjenju navedenih uslova podnose sledeća dokumenta:

• kratka poslovna biografija (sa kontakt podacima)
  • overenu fotokopiju diplome o završenoj školi sa kojoj kandidat konkurišu
  • fotokopije svedočanstva od 1. do 4. razreda (za kandidate sa IV stepenom stručne spreme)
  • overena fotokopija uverenja o položenom stručnom ispitu
  • dokaz o radnom stažu, ukoliko kandidat ima radnog staža (listing iz PIO fonda kopija radne knjižice i drugo)
  • uverenje o državljanstvu

OBRAZAC PRIJAVE NA KONKURS U UNIVERZITETSKOM KLINIČKOM CENTRU SRBIJE

IZJAVA O SAGLASNOSTI ZA OBRADU LIČNIH PODATAKA

Opisi poslova za sva radna mesta su utvrđeni Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih zadataka i poslova u organizacionim jedinicama Univerzitetskog kliničkog centra Srbije i kandidatima su dostupani na uvid u prostorijama Službe za pravne poslove Univerzitetskog kliničkog centra Srbije radnim danima od 14 do 15 časova.

Kandidati podnose jednu prijavu i jedan komplet overenih dokumenata i u obavezi suda u prijavi navedu za koja radna mesta konkurišu.

Prijave i dokaze o ispunjenju uslova kandidati mogu predati lično arhivi Univerzitetskog kliničkog centra Srbije, ili poslati poštom na adresu: Univerzitetski klinički centar Srbije, ul. Pasterova br. 2, 11000 Beograd, sa naznakom „za konkurs za zapošljavanje“.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Kandidati će o odluci o izboru za prijem u radni odnos biti obavešteni na internet stranici Univerziteta kliničkog centra Srbije.

Kandidati, koji budu izabrani po ovom konkursu dužni su da, radi zasnivanja radnog odnosa, dostave overenu fotokopiju licence ili overenu fotokopiju rešenja o upisu u odgovarajuću komoru zdravstvenih radnika, kao i lekarsko uverenje o zdravstvenoj sposobnosti u skladu sa pozitivnim propisima. Tek nakon donošenja navedenih dokumenata,moguće je zasnivanje radnog odnosa.

Rok za podnošenje prijava ističe 8-og dana od dana objavljivanja konkursa na internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje i Ministrastva zdravlja RS.

Neblagovremene i nepotpune prijave na konkurs neće biti uzete u razmatranje.

V.D.DIREKTOR
UNIVERZITETSKOG KLINIČKOG CENTRA SRBIJE