Rezultati konkursa na određeno vreme 20 lekara za Kovid bolnicu

Na osnovu Odluke V.D. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 3837 od 19.03.2021. godine i čl. 7. 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), po osnovu konkursa objavljenog dana 19.03.2021. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije, i internet stranici Nacionalne službe zazapošljavanje a dana 24.03.2021. godine na internet stranici Ministarstva zdravlja Republike Srbije, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 5260 od 09.04.2021. godine, u radni odnos na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanjudo 3 meseca izabrani sledeći kandidati:

ZDRAVSTVENI RADNICI SA VISOKOM STRUČNOM SPREMOM – 20 IZVRŠILACA:

I Kovid bolnica - 20 doktora medicine na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca

1. Nenad Perišić, doktor medicine
  2. Kristina Veljić, doktor medicine
  3. Tatjana Vukotić, doktor medicine
  4. Jelena Vitković, doktor medicine
  5. Stefan Fjodorov, doktor medicine
  6. Ognjen Aćimov, doktor medicine
  7. Ronald Milošević, doktor medicine
  8. Marija Karanović, doktor medicine
  9. Jelena Cakić, doktor medicine
  10. Žaklina Leković, doktor medicine
  11. Kristina Filić, doktor medicine
  12. Sofija Šarac, doktor medicine
  13. Iman Assi,doktor medicine
  14. Nataša Dukuljev, doktor medicine
  15. Ana Gagić, doktor medicine
  16. Marija Klarić, doktor medicine
  17. Gordana Stamenković,doktor medicine
  18. Lazar Travica, doktor medicine
  19. Jasna Branković, doktor medicine
  20. Nikola Isailović, doktor medicine

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primljeni u radni odnos zahvaljujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja u prostorijamaOdseka centralne pisarnice, arhive i štamparije, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA