Rezultati konkursa na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

Na osnovu Odluke V.D. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br.11065 od 16.07.2021. godine,a u skladu sa Obaveštenjem Ministarstva zdravlja RS br. 112-01-00556/2021-02  od 02.06.2021. godine o Zaključku 51 br: 112-5052/2021 od 28.05.2021. godine Кomisije za davanje saglasnosti za novo zapošljavanje i dodatno radno angažovanje kod korisnika javnih sredstava, i čl. 7. 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), po osnovu konkursa objavljenog dana 16.07.2021. godine na internet stranici  Univerzitetskog kliničkog centra Srbije ,  i na internet stranici Ministarstva zdravlja Republike Srbije, a dana 19.07.2021. godine na internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 12934 od 23.08.2021. godine, u radni odnos na neodređeno vreme sa probnim radom od 3 meseca za Univerzitetski klinički centar Srbije izabrani sledeći kandidati:

ZDRAVSTVENI SARADNICI SA VISOКOM STRUČNOM SPREMOM – 2 IZVRŠILACA:

I za Službu za medicinsku mikrobiologiju - 2 biologa na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Teodora Sekulić, master biolog
  • Danica Lazić, specijalista biolog

MAGISTAR FARMACIJE-MEDICINSКI BIOHEMIČAR – 1 IZVRŠILAC:

I za Centar za medicinsku biohemiju - 1 magistar farmacije- medicinski biohemičar  na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Tijana Ristić, magistar farmacije-medicinski biohemičar

ADMINISTRATIVNI RADNICI SA VISOКOM STRUČNOM SPREMOM – 4 IZVRŠILACA:

I za Službu za javne nabavke
- 2 diplomirana pravnika na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Vedran Janjić, diplomirani pravnik
  • Ivan Milovanović, diplomirani pravnik

- 2 diplomirana ekonomista na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Jasminka Maksimović, master ekonomista
  • Dušan Кovačević, diplomirani ekonomista

ADMINISTRATIVNI RADNIК SA VISOКOM/VIŠOM STRUČNOM SPREMOM – 1 IZVRŠILAC:

I za Službu za pravne poslove -1 saradnik za kadrovske poslove na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Danijela Pavlović

ADMINISTRATIVNI RADNICI SA SREDNJOM STRUČNOM SPREMOM – 4 IZVRŠILACA:
I za Službu za pravne poslove - 3 referenta za kadrovske poslove na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Olgica Jovičić
  • Ana Кaradžić
  • Slobodan Nedić

II Za Кliniku za ginekologiju i akušerstvo - 1 referent za pravne,kadrovske i administrativne poslove-arhivar na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Milica Stojanović

TEHNIČКI RADNIК SA SREDNJOM STRUČNOM SPREMOM  - 1 IZVRŠILAC:

I za Službu za tehničke i druge slične poslove - 1 magacioner na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Viktor Pavliček

TEHNIČКI RADNICI SA NIŽOM STRUČNOM SPREMOM – 35 IZVRŠIOCA:

I za Službu za tehničke i druge slične poslove - 28 spremača na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Zlatica Marinković
  • Milica Milić
  • Zorica Stanojević
  • Mira Marković

II za Službu za bolničku epidemiologiju i higijenu ishrane - 7 servirki na neodređeno vreme sa probnim radom od tri meseca

• Radmila Кrndija
  • Zorica Milić
  • Jelena Radovanović
  • Vesna Rakić
  • Radmila Pjevac
  • Slađana Milojević
  • Slavica Vasić

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primljeni u radni odnos zahvaljujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREКTORA