Rezultati konkursa na neodređeno vreme sa probnim radom od 6 meseci za tehničke i pomoćne radnike

Na osnovu Odluke v.d. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 13460 od 21.09.2022. godine,a u skladu sa Obaveštenjem Ministarstva zdravlјa RS br. 112-01-737/2022-02 od 01.09.2022. godine o Zaklјučku 51 br: 112-6748/2022 od 30.08.2022. godine Komisije za davanje saglasnosti za novo zapošlјavanje i dodatno radno angažovanje kod korisnika javnih sredstava i čl. 7., 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), po osnovu konkursa objavlјenog dana 21.09.2022. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije i nainternet stranice Nacionalne službe za zapošlјavanje, a dana 22.09.2022. godine na internet stranici Ministarstva zdravlјa Republike Srbije,obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 14520 od 13.10.2022. godine, u radni odnos na neodređeno vreme sa probnim radom od 6 meseci za Univerzitetski klinički centar Srbije/Kovid bolnicu izabrani sledeći kandidati:

Tehnički radnici sa srednjom stručnom spremom – 7 izvršioca:

• Dubravko Tejić

II za Kovid bolnicu
-3 magacionera/ekonoma sa srednjom stručnom spremom na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci

• Milovan Mijatović
  • Milan Dimitrijević
  • Marko Radojičić

-3 vozača sanitetskog vozila sa srednjom stručnom spremom na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci

• Dragan Velikinac
  • Milan Zorić
  • Vladimir Stančić

Pomoćni radnici sa nižom stručnom spremom – 16 izvršioca:

I za Kovid bolnicu

-15 pomoćnih radnika na nezi na ostalim bolničkim odelјenjima na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci

• Ljilјana Marković
  • Zorica Čolić
  • Bilјana Blažić
  • Mirjana Marković
  • Dragana Živanović
  • Slavica Stojković
  • Slađana Nestorović
  • Gordana Jovanović
  • Jasmina Popović
  • Jelka Urošević
  • Sonja Milojević
  • Zorica Đorđević
  • Jelena Ivanović
  • Milanka Bošković
  • Bilјana Marinković

-1 kurir na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci

• Dragana Stanković

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primlјeni u radni odnos zahvalјujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA