Rezultati konkursa na određeno vreme za Kovid bolnicu

Na osnovu Odluke v.d. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 13838 od 29.09.2022. godine i čl. 7.,8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), po osnovu konkursa objavlјenog dana 03.10.2022. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije, internet stranici Nacionalne službe za zapošlјavanje i na internet stranici Ministarstva zdravlјa Republike Srbije, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 14774 od 19.10.2022. godine, u radni odnos na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca za 40 zdravstvenih radnika sa srednjom stručnom spremom izabrani sledeći kandidati:

ZDRAVSTVENI RADNICI SA SREDNјOM STRUČNOM SPREMOM – 32 IZVRŠIOCA

I za Kovid bolnicu

- za raspisanih 40 radnih mesta za medicinske sestre-tehničare opšteg smera sa srednjom stručnom spremom na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanjudo 3 meseca izabrano je 32 kandidata i to:

1.         Bojana Cvetković

30.       Sara Milovanović

31.       Kristina Milosavlјević

32.       Daliborka Marković

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primlјeni u radni odnos zahvalјujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA