Rezultati konkursa na određeno vrememe za Kliniku za ginekologiju i akuserstvo

Na osnovu Odluke v.d. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 13534 od 22.09.2022. godine i čl. 7., 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), po osnovu konkursa objavlјenog dana 26.09.2022. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije, internet stranici Nacionalne službe za zapošlјavanje i na internet stranici Ministarstva zdravlјa Republike Srbije, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 14914 od 21.10.2022. godine, u radni odnos na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca za 1 zdravstvenog saradnika sa visokom stručnom spremom i 3 zdravstvena radnika sa srednjom stručnom spremom izabrani sledeći kandidati:

Zdravstveni saradnik sa visokom stručnom spremom – 1 izvršilac

I za Kliniku za ginekologiju i akušerstvo -1 biolog/molekularni biolog na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca za rad u Odelјenju banke reproduktivnih ćelija, tkiva i embriona

• Bojana Mihajlović

Zdravstveni radnici sa srednjom stručnom spremom – 3 izvršilaca

I za Kliniku za ginekologiju i akušerstvo

-2 laboratorijska tehničara u dijagnostici na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca za rad u Odelјenju banke reproduktivnih ćelija, tkiva i embriona

• Izbor nije izvršen.

-1 ginekološko-akušerska sestra/babica u porodilištu na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca za rad u Odelјenju banke reproduktivnih ćelija, tkiva i embriona

• Izbor nije izvršen.

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primlјeni u radni odnos zahvalјujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA