Rezultati konkursa na neodređeno vreme sa probnim radom od 6 meseci za administrativne radnike

Na osnovu Odluke v.d. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 14973 od 24.10.2022. godine, a u skladu sa Obaveštenjem Ministarstva zdravlјa RS br. 112-01-737/2022-02 od 01.09.2022. godine o Zaklјučku 51 br: 112-6748/2022 od 30.08.2022. godine Komisije za davanje saglasnosti za novo zapošlјavanje i dodatno radno angažovanje kod korisnika javnih sredstava, Obaveštenjem Ministarstva zdravlјa RS br. 112-01-737/2022-02 od 12.09.2022. godine o Zaklјučku 51 br: 112-6748/2022 od 30.08.2022. godine Komisije za davanje saglasnosti za novo zapošlјavanje i dodatno radno angažovanje kod korisnika javnih sredstava i čl. 7., 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), po osnovu konkursa objavlјenog dana 24.10.2022. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije, internet stranice Nacionalne službe za zapošlјavanje i internet stranici Ministarstva zdravlјa Republike Srbije, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 16266 od 17.112022. godine, u radni odnos na neodređeno vreme sa probnim radom od 6 meseci za Univerzitetski klinički centar Srbije izabrani sledeći kandidati:

Administrativni radnici sa visokom stručnom spremom – 5 izvršilaca:

I za Kovid bolnicu

- 2 diplomirana ekonomista za finansijsko-računovodstvene poslove na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za rad u Službi za ekonomsko finansijske poslove, Odsek finansijskih poslova Kovid bolnice

• Nataša Vortić
  • Rajko Ilić

-1 pravno kadrovski analitičar na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za Službu pravnih poslova, Odsek pravnih poslova u Kovid bolnici

• Miloš Lukić

-1 diplomirani ekonomista za finansijsko-računovodstvene poslove na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za rad u Odelјenju farmaceutske delatnosti (Bolnička apoteka)

• Sonja Simonović

-1 službenik za javne nabavke na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za rad u Odseku javnih nabavki Kovid bolnice

• Dušan Jakovlјević

Administrativni radnici sa visokom/višom stručnom spremom – 2 izvršilaca:

I za Kovid bolnicu

-2 samostalno finansijsko- računovodstvena saradnika na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za rad u Službi za ekonomsko finansijske poslove, Odsek finansijskih poslova Kovid bolnice

• Marija Breković
  • Ivana Velјković

Administrativni radnici sa srednjom stručnom spremom – 9 izvršioca:

I za Kovid bolnicu

-3 referenta za finansijsko- računovodstvene poslove na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za rad u Službi za ekonomsko finansijske poslove, Odsek finansijskih poslova Kovid bolnice

• Tanja Mišković
  • Slađana Karabašević
  • Lana Vučković

-2 referenta za pravne, kadrovske i administrativne poslove, kadrovski referent na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za Službu pravnih poslova, Odsek pravnih poslova u Kovid bolnici

• Katarina Timotić
  • Sanja Jovanović

-1 referent za pravne, kadrovske i administrativne poslove na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za rad u Odelјenju farmaceutske delatnosti (Bolnička apoteka)

• Ivana Dobrić

-3 referenta za pravne, kadrovske i administrativne poslove na neodređeno vreme sa probnim radom od šest meseci za Službu za tehničke i druge poslove Odsek održavanja Kovid bolnice

• Dražen Potpara
  • Dragana Nastasović
  • Aleksandra Marković

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primlјeni u radni odnos zahvalјujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA