Završni račun

Završni račun 2021.

bilans prihoda i rashoda

bilans stanja

direktna plaćanja u periodu od 01.01.2021-31.12.2021. godine

izveštaj o izvršenju budžeta

izveštaj o kapitalnim izdacima i primanjima

izveštaj o novčanim tokovima

korišćeni neraspoređeni višak prihoda i primanja iz ranijih godina

nenaplaćena potraživanja zdravstvene ustanove

obrazac BO

obrazac za participaciju i refundacije

odstupanja od novčanog toka

stanje neizmirenih obaveza

stanje zaliha

transferi republičkog fonda za krv i labilne produkte od krvi


Završni račun 2020.

bilans prihoda i rashoda

bilans stanja

direktna plaćanja u periodu od 01.01.2020-31.12.2020. godine

izveštaj o izvršenju budžeta

izveštaj o kapitalnim izdacima i primanjima

izveštaj o novčanim tokovima

korišćeni neraspoređeni višak prihoda i primanja iz ranijih godina

nenaplaćena potraživanja zdravstvene ustanove na dan 31.12.2020.

obrazac BO-isplaćena refudirana sredstva koja se odnose na naknade koje se evidentiraju u okviru grupe 414100

obrazac za participaciju i refundacije

obrazloženje uz izveštaj o izvršenju budžeta

obrazloženje uz obrazac Krv

obrazloženje uz obrazac odstupanje od novčanih tokova

odstupanja od novčanog toka u periodu 01.01-31.12.2020. godine

specifikacija primljenih gratisa i donacija

stanje neizmirenih obaveza prema dobavljačima na dan 31.12.2020.

stanje zaliha na dan 31.12.2020.

tabelarni pregled-donacija

transferi republičkog fonda za krv i labilne produkte od krvi zdravstvenim ustanovama za osigurana lica republičkog fonda -konto 781100


Završni račun 2018.

Bilans stanja na dan 31.12.2018. godine

Bilans prihoda i rashoda u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Izveštaj o izvršenju budžeta u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Izveštaj o kapitalnim izdacima i primanjima u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Izveštaj o novčanim tokovima u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Obrazac BO - isplaćena i refundirana sredstva koja se odnose na naknade evidentirane u okviru grupe 414100 u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Nenaplaćena potraživanja ZU na dan 31.12.2018. godine

Odstupanja od novčanog toka u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Obrazac za participaciju u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Obrazloženje uz Izveštaj o izvršenju budžeta - Obrazac 5 za period januar-decembar 2018. godine

Obrazloženje uz Obrazac Krv 1

Obrazloženje uz Obrazac odstupanje od novčanih tokova za period januar-decembar 2018. godine

Obrazloženje uz Završni račun 2018. godine - Obrazac 7

Transferi Republičkog fonda za krv i labilne produkte od krvi u periodu 01.01. - 31.12.2018. godine

Povraćaji po Zaključku Vlade RS

Stanje neizmirenih obaveza prema dobavljačima na dan 31.12.2018. godine

Stanje zaliha na dan 31.12.2018. godine

Finansijski plan

Finansijski plan za 2023. godinu


Rebalans IV finansijskog plana za 2022.g.

Rebalans III finansijskog plana za 2022.g.

Rebalans II finansijskog plana za 2022.g.

Rebalans I finansijskog plana za 2022.g.

Finansijski plan za 2022. godinu


Rebalans IV finansijskog plana za 2021.g.

Rebalans III finansijskog plana za 2021.g.

Rebalans II finansijskog plana za 2021.g.

Rebalans I finansijskog plana za 2021.g.

Finansijski plan za 2021. godinu 

Rebalans III finansijskog plana za 2020.g.

Nacrt Finansijskog plana KCS za 2021. godinu


Finansijski plan za 2016. godinu.

Rebalans VIII finansijskog plana za 2016. godinu  

Finansijski plan za 2017. godinu 

Rebalans VII finansijskog plana za 2017.g.

Nacrt Finansijskog plana KCS za 2018. godinu

Dopuna nacrta Finansijskog plana KCS za 2018. godinu

Finansijski plan KCS za 2018. godinu

Rebalans I finansijskog plana za 2018.g.

Rebalans II finansijskog plana za 2018.g.

Rebalans III finansijskog plana za 2018.g.

Rebalans IV finansijskog plana za 2018.g.

Rebalans V finansijskog plana za 2018.g.

Finansijski plan KCS za 2019. godinu

Rebalans I finansijskog plana za 2019.g. 

Rebalans II finansijskog plana za 2019.g. 

Rebalans III finansijskog plana za 2019.g.

Rebalans IV finansijskog plana za 2019.g.

Rebalans V finansijskog plana za 2019.g.

Rebalans VI finansijskog plana za 2019.g.

Nacrt Finansijskog plana KCS za 2020. godinu

Finansijski plan KCS za 2020. godinu

Rebalans I finansijskog plana za 2020.g.

Rebalans II finansijskog plana za 2020.g.

Dnevni finansijski izveštaj

Дневне исплате 27.01.2023.

Дневне исплате 26.01.2023.

Дневне исплате 25.01.2023.

Дневне исплате 24.01.2023.

Дневне исплате 23.01.2023.

Дневне исплате 20.01.2023.

Дневне исплате 19.01.2023.

Дневне исплате 18.01.2023.

Дневне исплате 17.01.2023.

Дневне исплате 16.01.2023.

Дневне исплате 13.01.2023.

Дневне исплате 12.01.2023.

Дневне исплате 11.01.2023.

Дневне исплате 10.01.2023.

Дневне исплате 9.01.2023.

Dnevne isplate 6.01.2023.


Dnevne isplate 16.12.2022.

Dnevne isplate 15.12.2022.

Dnevne isplate 14.12.2022.

Dnevne isplate 13.12.2022.

Dnevne isplate 12.12.2022.

Dnevne isplate 9.12.2022.

Dnevne isplate 8.12.2022.

Dnevne isplate 7.12.2022.

Dnevne isplate 6.12.2022.

Dnevne isplate 5.12.2022.

Dnevne isplate 2.12.2022.

Dnevne isplate 1.12.2022.


Dnevne isplate 30.11.2022.

Dnevne isplate 29.11.2022.

Dnevne isplate 28.11.2022.

Dnevne isplate 25.11.2022.

Dnevne isplate 24.11.2022.

Dnevne isplate 23.11.2022.

Dnevne isplate 22.11.2022.

Dnevne isplate 21.11.2022.

Dnevne isplate 18.11.2022.

Dnevne isplate 17.11.2022.

Dnevne isplate 16.11.2022.

Dnevne isplate 15.11.2022.

Dnevne isplate 14.11.2022.

Dnevne isplate 10.11.2022.

Dnevne isplate 9.11.2022.

Dnevne isplate 8.11.2022.

Dnevne isplate 7.11.2022.

Dnevne isplate 4.11.2022.

Dnevne isplate 3.11.2022.

Dnevne isplate 2.11.2022.

Dnevne isplate 1.11.2022.


Dnevne isplate 31.10.2022.

Dnevne isplate 28.10.2022.

Dnevne isplate 27.10.2022.

Dnevne isplate 26.10.2022.

Dnevne isplate 25.10.2022.

Dnevne isplate 24.10.2022.

Dnevne isplate 21.10.2022.

Dnevne isplate 20.10.2022.

Dnevne isplate 19.10.2022.

Dnevne isplate 18.10.2022.

Dnevne isplate 17.10.2022.

Dnevne isplate 14.10.2022.

Dnevne isplate 13.10.2022.

Dnevne isplate 12.10.2022.

Dnevne isplate 11.10.2022.

Dnevne isplate 10.10.2022.

Dnevne isplate 7.10.2022.

Dnevne isplate 6.10.2022.

Dnevne isplate 5.10.2022.

Dnevne isplate 4.10.2022.

Dnevne isplate 3.10.2022.


Dnevne isplate 30.09.2022.

Dnevne isplate 29.09.2022.

Dnevne isplate 28.09.2022.

Dnevne isplate 27.09.2022.

Dnevne isplate 26.09.2022.

Dnevne isplate 23.09.2022.

Dnevne isplate 22.09.2022.

Dnevne isplate 21.09.2022.

Dnevne isplate 20.09.2022.

Dnevne isplate 19.09.2022.

Dnevne isplate 16.09.2022.

Dnevne isplate 15.09.2022.

Dnevne isplate 14.09.2022.

Dnevne isplate 13.09.2022.

Dnevne isplate 12.09.2022.

Dnevne isplate 9.09.2022.

Dnevne isplate 8.09.2022.

Dnevne isplate 7.09.2022.

Dnevne isplate 6.09.2022.

Dnevne isplate 5.09.2022.

Dnevne isplate 2.09.2022.

Dnevne isplate 1.09.2022.


Dnevne isplate 31.08.2022.

Dnevne isplate 30.08.2022.

Dnevne isplate 29.08.2022.

Dnevne isplate 26.08.2022.

Dnevne isplate 25.08.2022.

Dnevne isplate 24.08.2022.

Dnevne isplate 23.08.2022.

Dnevne isplate 22.08.2022.

Dnevne isplate 19.08.2022.

Dnevne isplate 18.08.2022.

Dnevne isplate 17.08.2022.

Dnevne isplate 16.08.2022.

Dnevne isplate 15.08.2022.

Dnevne isplate 12.08.2022.

Dnevne isplate 11.08.2022.

Dnevne isplate 10.08.2022.

Dnevne isplate 9.08.2022.

Dnevne isplate 8.08.2022.

Dnevne isplate 5.08.2022.

Dnevne isplate 4.08.2022.

Dnevne isplate 3.08.2022.

Dnevne isplate 2.08.2022.

Dnevne isplate 1.08.2022.


Dnevne isplate 29.07.2022.

Dnevne isplate 28.07.2022.

Dnevne isplate 27.07.2022.

Dnevne isplate 26.07.2022.

Dnevne isplate 25.07.2022.

Dnevne isplate 22.07.2022.

Dnevne isplate 21.07.2022.

Dnevne isplate 20.07.2022.

Dnevne isplate 19.07.2022.

Dnevne isplate 18.07.2022.

Dnevne isplate 15.07.2022.

Dnevne isplate 14.07.2022.

Dnevne isplate 13.07.2022.

Dnevne isplate 12.07.2022.

Dnevne isplate 11.07.2022.

Dnevne isplate 11.07.2022.

Dnevne isplate 7.07.2022.

Dnevne isplate 6.07.2022.

Dnevne isplate 5.07.2022.

Dnevne isplate 4.07.2022.

Dnevne isplate 1.07.2022.


Dnevne isplate 30.06.2022.

Dnevne isplate 29.06.2022.

Dnevne isplate 28.06.2022.

Dnevne isplate 27.06.2022.

Dnevne isplate 24.06.2022.

Dnevne isplate 23.06.2022.

Dnevne isplate 22.06.2022.

Dnevne isplate 21.06.2022.

Dnevne isplate 20.06.2022.

Dnevne isplate 17.06.2022.

Dnevne isplate 16.06.2022.

Dnevne isplate 15.06.2022.

Dnevne isplate 14.06.2022.

Dnevne isplate 13.06.2022.

Dnevne isplate 10.06.2022.

Dnevne isplate 9.06.2022.

Dnevne isplate 8.06.2022.

Dnevne isplate 7.06.2022.

Dnevne isplate 6.06.2022.

Dnevne isplate 3.06.2022.

Dnevne isplate 2.06.2022.

Dnevne isplate 1.06.2022.


Dnevne isplate 31.05.2022.

Dnevne isplate 30.05.2022.

Dnevne isplate 27.05.2022.

Dnevne isplate 26.05.2022.

Dnevne isplate 25.05.2022.

Dnevne isplate 24.05.2022.

Dnevne isplate 23.05.2022.

Dnevne isplate 20.05.2022.

Dnevne isplate 19.05.2022.

Dnevne isplate 18.05.2022.

Dnevne isplate 17.05.2022.

Dnevne isplate 16.05.2022.

Dnevne isplate 13.04.2022.

Dnevne isplate 12.04.2022.

Dnevne isplate 11.04.2022.

Dnevne isplate 10.04.2022.

Dnevne isplate 9.04.2022.

Dnevne isplate 6.04.2022.

Dnevne isplate 5.04.2022.

Dnevne isplate 4.04.2022.


Dnevne isplate 29.04.2022.

Dnevne isplate 28.04.2022.

Dnevne isplate 27.04.2022.

Dnevne isplate 26.04.2022.

Dnevne isplate 21.04.2022.

Dnevne isplate 20.04.2022.

Dnevne isplate 19.04.2022.

Dnevne isplate 18.04.2022.

Dnevne isplate 15.04.2022.

Dnevne isplate 14.04.2022.

Dnevne isplate 13.04.2022.

Dnevne isplate 12.04.2022.

Dnevne isplate 11.04.2022.

Dnevne isplate 8.04.2022.

Dnevne isplate 7.04.2022.

Dnevne isplate 6.04.2022.

Dnevne isplate 5.04.2022.

Dnevne isplate 4.04.2022.

Dnevne isplate 1.04.2022.


Dnevne isplate 31.03.2022.

Dnevne isplate 30.03.2022.

Dnevne isplate 29.03.2022.

Dnevne isplate 28.03.2022.

Dnevne isplate 25.03.2022.

Dnevne isplate 23.03.2022.

Dnevne isplate 22.03.2022.

Dnevne isplate 21.03.2022.

Dnevne isplate 18.03.2022.

Dnevne isplate 17.03.2022.

Dnevne isplate 16.03.2022.

Dnevne isplate 15.03.2022.

Dnevne isplate 14.03.2022.

Dnevne isplate 11.03.2022.

Dnevne isplate 10.03.2022.

Dnevne isplate 9.03.2022.

Dnevne isplate 8.03.2022.

Dnevne isplate 7.03.2022.

Dnevne isplate 4.03.2022.

Dnevne isplate 3.03.2022.

Dnevne isplate 2.03.2022.

Dnevne isplate 1.03.2022.


Dnevne isplate 28.02.2022.

Dnevne isplate 25.02.2022.

Dnevne isplate 24.02.2022.

Dnevne isplate 23.02.2022.

Dnevne isplate 22.02.2022.

Dnevne isplate 21.02.2022.

Dnevne isplate 18.02.2022.

Dnevne isplate 17.02.2022.

Dnevne isplate 14.02.2022.

Dnevne isplate 10.02.2022.

Dnevne isplate 9.02.2022.

Dnevne isplate 8.02.2022.

Dnevne isplate 7.02.2022.

Dnevne isplate 4.02.2022.

Dnevne isplate 3.02.2022.

Dnevne isplate 2.02.2022.

Dnevne isplate 1.02.2022.