Dnevni finansijski izveštaj

Dnevne isplate 13.09.2019.

Dnevne isplate 12.09.2019.

Dnevne isplate 11.09.2019.

Dnevne isplate 10.09.2019.

Dnevne isplate 9.09.2019.

Dnevne isplate 6.09.2019.

Dnevne isplate 5.09.2019.

Dnevne isplate 4.09.2019.

Dnevne isplate 3.09.2019.

Dnevne isplate 2.09.2019.


Dnevne isplate 30.08.2019.

Dnevne isplate 29.08.2019.

Dnevne isplate 28.08.2019.

Dnevne isplate 27.08.2019.

Dnevne isplate 26.08.2019.

Dnevne isplate 23.08.2019.

Dnevne isplate 22.08.2019.

Dnevne isplate 21.08.2019.

Dnevne isplate 20.08.2019.

Dnevne isplate 19.08.2019.

Dnevne isplate 16.08.2019.

Dnevne isplate 15.08.2019.

Dnevne isplate 14.08.2019.

Dnevne isplate 13.08.2019.

Dnevne isplate 12.08.2019.

Dnevne isplate 9.08.2019.

Dnevne isplate 8.08.2019.

Dnevne isplate 7.08.2019.

Dnevne isplate 6.08.2019.

Dnevne isplate 5.08.2019.

Dnevne isplate 2.08.2019.

Dnevne isplate 1.08.2019.


Dnevne isplate 31.07.2019.

Dnevne isplate 30.07.2019.

Dnevne isplate 29.07.2019.

Dnevne isplate 26.07.2019.

Dnevne isplate 25.07.2019.

Dnevne isplate 24.07.2019.

Dnevne isplate 23.07.2019.

Dnevne isplate 22.07.2019.

Dnevne isplate 19.07.2019.

Dnevne isplate 18.07.2019.

Dnevne isplate 17.07.2019.

Dnevne isplate 16.07.2019.

Dnevne isplate 15.07.2019.

Dnevne isplate 12.07.2019.

Dnevne isplate 11.07.2019.

Dnevne isplate 10.07.2019.

Dnevne isplate 9.07.2019.

Dnevne isplate 8.07.2019.

Dnevne isplate 5.07.2019.

Dnevne isplate 4.07.2019.

Dnevne isplate 3.07.2019.

Dnevne isplate 2.07.2019.

Dnevne isplate 1.07.2019.


Dnevne isplate 28.06.2019.

Dnevne isplate 27.06.2019.

Dnevne isplate 26.06.2019.

Dnevne isplate 25.06.2019.

Dnevne isplate 24.06.2019.

Dnevne isplate 21.06.2019.

Dnevne isplate 20.06.2019.

Dnevne isplate 19.06.2019.

Dnevne isplate 18.06.2019.

Dnevne isplate 17.06.2019.

Dnevne isplate 14.06.2019.

Dnevne isplate 13.06.2019.

Dnevne isplate 12.06.2019.

Dnevne isplate 11.06.2019.

Dnevne isplate 10.06.2019.

Dnevne isplate 7.06.2019.

Dnevne isplate 6.06.2019.

Dnevne isplate 5.06.2019.

Dnevne isplate 4.06.2019.

Dnevne isplate 3.06.2019.


Dnevne isplate 31.05.2019.

Dnevne isplate 30.05.2019.

Dnevne isplate 29.05.2019.

Dnevne isplate 28.05.2019.

Dnevne isplate 27.05.2019.

Dnevne isplate 24.05.2019.

Dnevne isplate 23.05.2019.

Dnevne isplate 22.05.2019.

Dnevne isplate 21.05.2019.

Dnevne isplate 20.05.2019.

Dnevne isplate 17.05.2019.

Dnevne isplate 16.05.2019.

Dnevne isplate 15.05.2019.

Dnevne isplate 14.05.2019.

Dnevne isplate 13.05.2019.

Dnevne isplate 10.05.2019.

Dnevne isplate 9.05.2019.

Dnevne isplate 8.05.2019.

Dnevne isplate 7.05.2019.

Dnevne isplate 6.05.2019.

Dnevne isplate 3.05.2019.


Dnevne isplate 30.04.2019.

Dnevne isplate 25.04.2019.

Dnevne isplate 24.04.2019.

Dnevne isplate 23.04.2019.

Dnevne isplate 22.04.2019.

Dnevne isplate 19.04.2019.

Dnevne isplate 18.04.2019.

Dnevne isplate 17.04.2019.

Dnevne isplate 16.04.2019.

Dnevne isplate 15.04.2019.

Dnevne isplate 12.04.2019.

Dnevne isplate 11.04.2019.

Dnevne isplate 10.04.2019.

Dnevne isplate 9.04.2019.

Dnevne isplate 8.04.2019.

Dnevne isplate 5.04.2019.

Dnevne isplate 4.04.2019.

Dnevne isplate 3.04.2019.

Dnevne isplate 2.04.2019.

Dnevne isplate 1.04.2019.


Dnevne isplate 29.03.2019.

Dnevne isplate 28.03.2019.

Dnevne isplate 27.03.2019.

Dnevne isplate 26.03.2019.

Dnevne isplate 25.03.2019.

Dnevne isplate 22.03.2019.

Dnevne isplate 21.03.2019.

Dnevne isplate 20.03.2019.

Dnevne isplate 19.03.2019.

Dnevne isplate 18.03.2019.

Dnevne isplate 15.03.2019.

Dnevne isplate 14.03.2019.

Dnevne isplate 13.03.2019.

Dnevne isplate 12.03.2019.

Dnevne isplate 11.03.2019.

Dnevne isplate 8.03.2019.

Dnevne isplate 7.03.2019.

Dnevne isplate 6.03.2019.

Dnevne isplate 5.03.2019.

Dnevne isplate 4.03.2019.

Dnevne isplate 1.03.2019.


Dnevne isplate 28.02.2019.

Dnevne isplate 27.02.2019.

Dnevne isplate 26.02.2019.

Dnevne isplate 25.02.2019.

Dnevne isplate 22.02.2019.

Dnevne isplate 21.02.2019.

Dnevne isplate 20.02.2019.

Dnevne isplate 19.02.2019.

Dnevne isplate 18.02.2019.

Dnevne isplate 14.02.2019.

Dnevne isplate 13.02.2019.

Dnevne isplate 12.02.2019.

Dnevne isplate 11.02.2019.

Dnevne isplate 8.02.2019.

Dnevne isplate 7.02.2019.

Dnevne isplate 6.02.2019.

Dnevne isplate 5.02.2019.

Dnevne isplate 4.02.2019.

Pretraga

Facebook Image

Poslednje vesti

Deset godina Nacionalnog PET centra

Povodom značajnog jubileja, navršene prve decenije od osnivanja Nacionalnog PET Centra u sastavu Centra za nuklearnu medicinu Kliničkog Centra Srbije, održaće se Simpozijum sa međunarodnim učešćem 26-27. 09. 2019. godine u Beogradu, u hotelu „Zira“. Organizatori Simpozijuma su Centar za nuklearnu medicinu KCS, Medicinski fakultet u Beogradu, Sekcija za nuklearnu medicinu SLD, Udruženje nuklearne medicine Srbije i Udruženje radioloskih tehničara i tehničara nuklearne medicine Srbije.

Opširnije...

Kandidat za direktora WHO Evropa obišao KCS

Kandidat za novog direktora SZO  za region Evrope, dr Hans Kluge,posetio je našu zemlju i sastao se sa ministrom zdravlja Republike Srbije dr Zlatiborom Lončarom i obišao Klinički centar Srbije.
 
Opširnije...

SINERGIJA - Srpski kongres interventne kardiologije, kardiovaskularnog imidžinga i medikamentne terapije

Ove godine kongres SINERGIJA (Srpski kongres interventne kardiologije, kardiovaskularnog imidžinga i medikamentne terapije) održaće se od 12. do 14. septembra, u hotelu Crowne Plaza, u Beogradu, i svi učesnici će, u skladu sa dugoročnom orijentacijom kongresa, imati priliku da, uz poznate Evropske i svetske eksperte, diskutuju najnovije kliničke preporuke Evropskog udruženja kardiologa, a pre svega u kontekstu njihove primene u Srbiji i našem regionu.

Opširnije...