Dnevni finansijski izveštaj

Dnevne isplate 27.05.2020.

Dnevne isplate 26.05.2020.

Dnevne isplate 25.05.2020.

Dnevne isplate 22.05.2020.

Dnevne isplate 21.05.2020.

Dnevne isplate 20.05.2020.

Dnevne isplate 19.05.2020.

Dnevne isplate 18.05.2020.

Dnevne isplate 15.05.2020.

Dnevne isplate 14.05.2020.

Dnevne isplate 13.05.2020.

Dnevne isplate 12.05.2020.

Dnevne isplate 11.05.2020.

Dnevne isplate 8.05.2020.

Dnevne isplate 7.05.2020.

Dnevne isplate 6.05.2020.

Dnevne isplate 5.05.2020.

Dnevne isplate 4.05.2020.


Dnevne isplate 30.04.2020.

Dnevne isplate 29.04.2020.

Dnevne isplate 28.04.2020.

Dnevne isplate 27.04.2020.

Dnevne isplate 24.04.2020.

Dnevne isplate 23.04.2020.

Dnevne isplate 22.04.2020.

Dnevne isplate 21.04.2020.

Dnevne isplate 16.04.2020.

Dnevne isplate 15.04.2020.

Dnevne isplate 14.04.2020.

Dnevne isplate 13.04.2020.

Dnevne isplate 10.04.2020.

Dnevne isplate 9.04.2020.

Dnevne isplate 8.04.2020.

Dnevne isplate 7.04.2020.

Dnevne isplate 6.04.2020.

Dnevne isplate 3.04.2020.

Dnevne isplate 2.04.2020.

Dnevne isplate 1.04.2020.


Dnevne isplate 31.03.2020.

Dnevne isplate 30.03.2020.

Dnevne isplate 27.03.2020.

Dnevne isplate 26.03.2020.

Dnevne isplate 25.03.2020.

Dnevne isplate 24.03.2020.

Dnevne isplate 23.03.2020.

Dnevne isplate 20.03.2020.

Dnevne isplate 19.03.2020.

Dnevne isplate 18.03.2020.

Dnevne isplate 17.03.2020.

Dnevne isplate 16.03.2020.

Dnevne isplate 13.03.2020.

Dnevne isplate 12.03.2020.

Dnevne isplate 11.03.2020.

Dnevne isplate 10.03.2020.

Dnevne isplate 9.03.2020.

Dnevne isplate 6.03.2020.

Dnevne isplate 5.03.2020.

Dnevne isplate 4.03.2020.

Dnevne isplate 3.03.2020.

Dnevne isplate 2.03.2020.


 

Dnevne isplate 27.02.2020.

Dnevne isplate 26.02.2020.

Dnevne isplate 25.02.2020.

Dnevne isplate 24.02.2020.

Dnevne isplate 21.02.2020.

Dnevne isplate 20.02.2020.

Dnevne isplate 19.02.2020.

Dnevne isplate 18.02.2020.

Dnevne isplate 14.02.2020.

Dnevne isplate 13.02.2020.

Dnevne isplate 12.02.2020.

Dnevne isplate 11.02.2020.

Dnevne isplate 10.02.2020.

Dnevne isplate 7.02.2020.

Dnevne isplate 6.02.2020.

Dnevne isplate 5.02.2020.

Dnevne isplate 4.02.2020.

Dnevne isplate 3.02.2020.


Dnevne isplate 31.01.2020.

Dnevne isplate 30.01.2020.

Dnevne isplate 29.01.2020.

Dnevne isplate 28.01.2020.

Dnevne isplate 27.01.2020.

Dnevne isplate 24.01.2020.

Dnevne isplate 23.01.2020.

Dnevne isplate 22.01.2020.

Dnevne isplate 21.01.2020.

Dnevne isplate 20.01.2020.

Dnevne isplate 17.01.2020.

Dnevne isplate 16.01.2020.

Dnevne isplate 15.01.2020.

Dnevne isplate 14.01.2020.

Dnevne isplate 13.01.2020.

Dnevne isplate 10.01.2020.

Dnevne isplate 9.01.2020.

Dnevne isplate 8.01.2020.

Dnevne isplate 6.01.2020.

Dnevne isplate 3.01.2020.


 

Dnevne isplate 31.12.2019.

Dnevne isplate 30.12.2019.

Dnevne isplate 27.12.2019.

Dnevne isplate 26.12.2019.

Dnevne isplate 25.12.2019.

Dnevne isplate 24.12.2019.

Dnevne isplate 23.12.2019.

Dnevne isplate 20.12.2019.

Dnevne isplate 19.12.2019.

Dnevne isplate 18.12.2019.

Dnevne isplate 17.12.2019.

Dnevne isplate 16.12.2019.

Dnevne isplate 13.12.2019.

Dnevne isplate 12.12.2019.

Dnevne isplate 11.12.2019.

Dnevne isplate 10.12.2019.

Dnevne isplate 9.12.2019.

Dnevne isplate 6.12.2019.

Dnevne isplate 5.12.2019.

Dnevne isplate 4.12.2019.

Dnevne isplate 3.12.2019.

Dnevne isplate 2.12.2019.


Dnevne isplate 29.11.2019.

Dnevne isplate 28.11.2019.

Dnevne isplate 27.11.2019.

Dnevne isplate 26.11.2019.

Dnevne isplate 25.11.2019.

Dnevne isplate 22.11.2019.

Dnevne isplate 21.11.2019.

Dnevne isplate 20.11.2019.

Dnevne isplate 19.11.2019.

Dnevne isplate 18.11.2019.

Dnevne isplate 15.11.2019.

Dnevne isplate 14.11.2019.

Dnevne isplate 13.11.2019.

Dnevne isplate 12.11.2019.

Dnevne isplate 8.11.2019.

Dnevne isplate 7.11.2019.

Dnevne isplate 6.11.2019.

Dnevne isplate 5.11.2019.

Dnevne isplate 4.11.2019.

Dnevne isplate 1.11.2019.


Dnevne isplate 31.10.2019.

Dnevne isplate 30.10.2019.

Dnevne isplate 29.10.2019.

Dnevne isplate 28.10.2019.

Dnevne isplate 25.10.2019.

Dnevne isplate 24.10.2019.

Dnevne isplate 23.10.2019.

Dnevne isplate 22.10.2019.

Dnevne isplate 21.10.2019.

Dnevne isplate 18.10.2019.

Dnevne isplate 17.10.2019.

Dnevne isplate 16.10.2019.

Dnevne isplate 15.10.2019.

Dnevne isplate 14.10.2019.

Dnevne isplate 11.10.2019.

Dnevne isplate 10.10.2019.

Dnevne isplate 9.10.2019.

Dnevne isplate 8.10.2019.

Dnevne isplate 7.10.2019.

Dnevne isplate 4.10.2019.

Dnevne isplate 3.10.2019.

Dnevne isplate 2.10.2019.

Dnevne isplate 1.10.2019.


Dnevne isplate 30.09.2019.

Dnevne isplate 27.09.2019.

Dnevne isplate 26.09.2019.

Dnevne isplate 25.09.2019.

Dnevne isplate 24.09.2019.

Dnevne isplate 23.09.2019.

Dnevne isplate 20.09.2019.

Dnevne isplate 19.09.2019.

Dnevne isplate 18.09.2019.

Dnevne isplate 17.09.2019.

Dnevne isplate 16.09.2019.

Dnevne isplate 13.09.2019.

Dnevne isplate 12.09.2019.

Dnevne isplate 11.09.2019.

Dnevne isplate 10.09.2019.

Dnevne isplate 9.09.2019.

Dnevne isplate 6.09.2019.

Dnevne isplate 5.09.2019.

Dnevne isplate 4.09.2019.

Dnevne isplate 3.09.2019.

Dnevne isplate 2.09.2019.


Dnevne isplate 30.08.2019.

Dnevne isplate 29.08.2019.

Dnevne isplate 28.08.2019.

Dnevne isplate 27.08.2019.

Dnevne isplate 26.08.2019.

Dnevne isplate 23.08.2019.

Dnevne isplate 22.08.2019.

Dnevne isplate 21.08.2019.

Dnevne isplate 20.08.2019.

Dnevne isplate 19.08.2019.

Dnevne isplate 16.08.2019.

Dnevne isplate 15.08.2019.

Dnevne isplate 14.08.2019.

Dnevne isplate 13.08.2019.

Dnevne isplate 12.08.2019.

Dnevne isplate 9.08.2019.

Dnevne isplate 8.08.2019.

Dnevne isplate 7.08.2019.

Dnevne isplate 6.08.2019.

Dnevne isplate 5.08.2019.

Dnevne isplate 2.08.2019.

Dnevne isplate 1.08.2019.


Dnevne isplate 31.07.2019.

Dnevne isplate 30.07.2019.

Dnevne isplate 29.07.2019.

Dnevne isplate 26.07.2019.

Dnevne isplate 25.07.2019.

Dnevne isplate 24.07.2019.

Dnevne isplate 23.07.2019.

Dnevne isplate 22.07.2019.

Dnevne isplate 19.07.2019.

Dnevne isplate 18.07.2019.

Dnevne isplate 17.07.2019.

Dnevne isplate 16.07.2019.

Dnevne isplate 15.07.2019.

Dnevne isplate 12.07.2019.

Dnevne isplate 11.07.2019.

Dnevne isplate 10.07.2019.

Dnevne isplate 9.07.2019.

Dnevne isplate 8.07.2019.

Dnevne isplate 5.07.2019.

Dnevne isplate 4.07.2019.

Dnevne isplate 3.07.2019.

Dnevne isplate 2.07.2019.

Dnevne isplate 1.07.2019.


Dnevne isplate 28.06.2019.

Dnevne isplate 27.06.2019.

Dnevne isplate 26.06.2019.

Dnevne isplate 25.06.2019.

Dnevne isplate 24.06.2019.

Dnevne isplate 21.06.2019.

Dnevne isplate 20.06.2019.

Dnevne isplate 19.06.2019.

Dnevne isplate 18.06.2019.

Dnevne isplate 17.06.2019.

Dnevne isplate 14.06.2019.

Dnevne isplate 13.06.2019.

Dnevne isplate 12.06.2019.

Dnevne isplate 11.06.2019.

Dnevne isplate 10.06.2019.

Dnevne isplate 7.06.2019.

Dnevne isplate 6.06.2019.

Dnevne isplate 5.06.2019.

Dnevne isplate 4.06.2019.

Dnevne isplate 3.06.2019.

Pretraga

Facebook Image

Poslednje vesti

Obaveštenje o radu poliklinike KCS

U Poliklinici od 15.05.2020. sprovode se dijagnostičke i dijagnostičko-terapijske procedure i ambulantni pregledi.

Na glavnom i službenom ulazu u zgradu medicinska sestra/tehničar bezkontaktnim termometrom MERI TEMPERATURU PACIJENTIMA I OSOBAMA U PRATNJI. Potrebno je da svi pacijenti i osobe u pratnji imaju zaštitne maske. Sa pacijentom može da uđe SAMO JEDNA OSOBA U PRATNJI.

Opširnije...

Obaveštenje Klinike za hematologiju

Za sve informacije vezane za ispitivanje, lečenje i kontrolne preglede pacijenata Klinike za hematologiju Kliničkog centra Srbije molimo Bas da pozovete sledeće broje telefona:
Opširnije...

Obaveštenje Klinike za grudnu hirurgiju

Za sve informacije vezane za ispitivanje, lečenje i kontrolne preglede pacijenata Klinike za grudnu hirurgiju Kliničkog centra Srbije molimo da pozovete broj: 066 830 2411.

Molimo sve pacijente kojima je neophodan kontrolni pregled na Klinici za grudnu hirurgiju Kliničkog centra Srbije da se obavezno jave na kontakt telefon 066 830 2411, u cilju adekvatnog i bezbednog zbrinjavanja obzirom na epidemiološku situaciju.

Direktor Klinike za grudnu hirurgiju Kliničkog centra Srbije
Prof. dr Maja Ercegovac