Dnevni finansijski izveštaj

Dnevne isplate 18.07.2019.

Dnevne isplate 17.07.2019.

Dnevne isplate 16.07.2019.

Dnevne isplate 15.07.2019.

Dnevne isplate 12.07.2019.

Dnevne isplate 11.07.2019.

Dnevne isplate 10.07.2019.

Dnevne isplate 9.07.2019.

Dnevne isplate 8.07.2019.

Dnevne isplate 5.07.2019.

Dnevne isplate 4.07.2019.

Dnevne isplate 3.07.2019.

Dnevne isplate 2.07.2019.

Dnevne isplate 1.07.2019.


Dnevne isplate 28.06.2019.

Dnevne isplate 27.06.2019.

Dnevne isplate 26.06.2019.

Dnevne isplate 25.06.2019.

Dnevne isplate 24.06.2019.

Dnevne isplate 21.06.2019.

Dnevne isplate 20.06.2019.

Dnevne isplate 19.06.2019.

Dnevne isplate 18.06.2019.

Dnevne isplate 17.06.2019.

Dnevne isplate 14.06.2019.

Dnevne isplate 13.06.2019.

Dnevne isplate 12.06.2019.

Dnevne isplate 11.06.2019.

Dnevne isplate 10.06.2019.

Dnevne isplate 7.06.2019.

Dnevne isplate 6.06.2019.

Dnevne isplate 5.06.2019.

Dnevne isplate 4.06.2019.

Dnevne isplate 3.06.2019.


Dnevne isplate 31.05.2019.

Dnevne isplate 30.05.2019.

Dnevne isplate 29.05.2019.

Dnevne isplate 28.05.2019.

Dnevne isplate 27.05.2019.

Dnevne isplate 24.05.2019.

Dnevne isplate 23.05.2019.

Dnevne isplate 22.05.2019.

Dnevne isplate 21.05.2019.

Dnevne isplate 20.05.2019.

Dnevne isplate 17.05.2019.

Dnevne isplate 16.05.2019.

Dnevne isplate 15.05.2019.

Dnevne isplate 14.05.2019.

Dnevne isplate 13.05.2019.

Dnevne isplate 10.05.2019.

Dnevne isplate 9.05.2019.

Dnevne isplate 8.05.2019.

Dnevne isplate 7.05.2019.

Dnevne isplate 6.05.2019.

Dnevne isplate 3.05.2019.


Dnevne isplate 30.04.2019.

Dnevne isplate 25.04.2019.

Dnevne isplate 24.04.2019.

Dnevne isplate 23.04.2019.

Dnevne isplate 22.04.2019.

Dnevne isplate 19.04.2019.

Dnevne isplate 18.04.2019.

Dnevne isplate 17.04.2019.

Dnevne isplate 16.04.2019.

Dnevne isplate 15.04.2019.

Dnevne isplate 12.04.2019.

Dnevne isplate 11.04.2019.

Dnevne isplate 10.04.2019.

Dnevne isplate 9.04.2019.

Dnevne isplate 8.04.2019.

Dnevne isplate 5.04.2019.

Dnevne isplate 4.04.2019.

Dnevne isplate 3.04.2019.

Dnevne isplate 2.04.2019.

Dnevne isplate 1.04.2019.


Dnevne isplate 29.03.2019.

Dnevne isplate 28.03.2019.

Dnevne isplate 27.03.2019.

Dnevne isplate 26.03.2019.

Dnevne isplate 25.03.2019.

Dnevne isplate 22.03.2019.

Dnevne isplate 21.03.2019.

Dnevne isplate 20.03.2019.

Dnevne isplate 19.03.2019.

Dnevne isplate 18.03.2019.

Dnevne isplate 15.03.2019.

Dnevne isplate 14.03.2019.

Dnevne isplate 13.03.2019.

Dnevne isplate 12.03.2019.

Dnevne isplate 11.03.2019.

Dnevne isplate 8.03.2019.

Dnevne isplate 7.03.2019.

Dnevne isplate 6.03.2019.

Dnevne isplate 5.03.2019.

Dnevne isplate 4.03.2019.

Dnevne isplate 1.03.2019.


Dnevne isplate 28.02.2019.

Dnevne isplate 27.02.2019.

Dnevne isplate 26.02.2019.

Dnevne isplate 25.02.2019.

Dnevne isplate 22.02.2019.

Dnevne isplate 21.02.2019.

Dnevne isplate 20.02.2019.

Dnevne isplate 19.02.2019.

Dnevne isplate 18.02.2019.

Dnevne isplate 14.02.2019.

Dnevne isplate 13.02.2019.

Dnevne isplate 12.02.2019.

Dnevne isplate 11.02.2019.

Dnevne isplate 8.02.2019.

Dnevne isplate 7.02.2019.

Dnevne isplate 6.02.2019.

Dnevne isplate 5.02.2019.

Dnevne isplate 4.02.2019.

Pretraga

Facebook Image

Poslednje vesti

Posle 40 godina KCS dobio direktan prilaz s autoputa

Direktor Kliničkog centra Srbije (KCS) Milika Ašanin izjavio je povodom rekonstrukcije Kliničkog centra Srbije, koja je počela prošle godine i obuhvata i obnovu stare i izgradnju nove zgrade, KCS posle 40 godina dobio najbrži, najkraći, direktni pravac i prilaz s auto-puta u dvorište Kliničkog centra.

Opširnije...

Predsednica Vlade i ministar zdravlja u KCS

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i ministar zdravlja Zlatibor Lončar obišli su danas radove na rekonstrukciji i dogradnji Kliničkog centra Srbije (KCS) u Beogradu, a premijerka je tom prilikom izrazila zadovoljstvo dinamikom radova.
Opširnije...

Donacija Vlade Japana

Vlada Japana obezbedila je oko 83.000 evra od koje je za Kliniku za gastroenterlogiju i hepatologiju Kliničkog centra Srbije kupljen apart za holongospokopiju, koji će znatno pomoci u radu ove klinike, rekao je direktor KCS prof dr Milika Ašanin na danas održanoj svečanosti primopredaje.
Opširnije...