Rezultati konkursa na određeno vreme - Centar za prijem i zbrinjavanje urgentnih stanja - Urgentni centar

Na osnovu Odluke V.D. Direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 17719 od 17.11.2021. godine, čl. 7., 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019), a po osnovu konkursa objavlјenog dana 18.11.2021. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije i na internet stranici Nacionalne službe za zapošlјavanje, a dana 19.11.2021. godine na internet stranici Ministarstva zdravlјa Republike Srbije, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 18971 od 08.12.2021. godine, u radni odnos na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 12 meseci za 20 zdravstvenih radnika sa srednjom stručnom spremom izabrani sledeći kandidati:

ZDRAVSTVENI RADNICI SA SREDNјOM STRUČNOM SPREMOM – 10 IZVRŠIOCA:

I za Centar za prijem i zbrinjavanje urgentnih stanja – Urgentni centar

-za raspisanih 20 radnih mesta za medicinske sestare/tehničare opšteg smera sa srednjom na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 12 meseci, izabrano je 10 kandidata i to:

1. Nikola Damnjanović, medicinski tehničar
  2. Nebojša Jovčić, medicinski tehničar
  3. Irena Hajder, medicinska sestra
  4. Saška Ilić, medicinska sestra
  5. Dejan Ignovski, medicinski tehničar
  6. Ivana Milošević, medicinska sestra
  7. Jovana Petković, medicinska sestra
  8. Nemanja Radovanović, medicinski tehničar
  9. Jelena Savić, medicinska sestra
  10. Stefan Domazet, medicinski tehničar

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primlјeni u radni odnos zahvalјujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA