Rezultati konkursa na odredjeno vreme - UKCS - Kovid bolnica

Na osnovu Odluke V.D. Direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 19685 od 21.12.2021. godine i čl. 7. 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br.96/2019),po osnovu konkursa objavljenog dana 21.12.2021. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije,na internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje i na internet stranici Ministarstva zdravlja Republike Srbije, obaveštavamo vas da su Odlukom v.d.direktora br. 295 od 11.01.2022. godine, u radni odnos na određeno vreme sa punim odnosno skraćenim radnim vremenom zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca za 10 zdravstvenih radnika sa visokom stručnom spremom izabrani sledeći kandidati:

ZDRAVSTVENI RADNICI SA VISOKOM STRUČNOM SPREMOM - 10 IZVRŠIOCA

I za Univerzitetski klinički centar Srbije/Kovid bolnicu
- 3 doktora medicine ili specijalista anesteziologije,reanimatologije i intenzivne terapije na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca

dr Milan Stefanović,doktor medicine
    dr Mina Ražnatović,doktor medicine
    dr Nikša Krivokapić,doktor medicine

-7 doktora medicine ili specijalista interne medicine na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 3 meseca

dr Ognjen Kostić,doktor medicine
    dr Maša Ristić,doktor medicine
    dr Sara Dodić,doktor medicine
    dr Jelena Grba,doktor medicine
    dr Isidora Stanković,doktor medicine.dr Ana Ivić,doktor medicine
    dr Ana Ivić,doktor medicine
    dr Anđela Bošković,doktor medicine

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primljeni u radni odnos zahvaljujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA