Rezultati konkursa na određeno vreme za 7 zdravstvenih radnika sa visokom stručnom spremom za UKCS

Na osnovu Odluke v.d. direktora Univerzitetskog kliničkog centra Srbije br. 2344 od 14.02.2024. godine i člana. 7., 8. i 9. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač RS, Autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Sl. gl. RS“ br. 96/2019), raspisan je konkurs iobjavlјen dana 19.02.2024. godine na internet stranici Univerzitetskog kliničkog centra Srbije i internet stranici Nacionalne službe za zapošlјavanje, a dana 20.02.2024. godine na internet stranici Ministarstva zdravlјa Republike Srbije, nakon sprovedenog postupka realizacije konkursa obaveštavamo vas da su Odlukom v.d. direktora br. 4270 od 14.03.2024. godine, u radni odnos na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 31.05.2024. godine za Univerzitetski klinički centar Srbije izabranisledeći kandidati:

ZDRAVSTVENI RADNICISA VISOKOM STRUČNOM SPREMOM – 7 IZVRŠILACA:

I za Kliniku za urologiju -2 doktor medicine na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 31.05.2024. godine

1. dr Nikola Kozomara, doktro medicine

2. dr Marko Nikolić, doktor medicine

II za Centar za radiologiju -2 doktora medicine na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 31.05.2024. godine

3. dr Kosta Vasilјević, doktor medicine

4. dr Ivana Vujić, doktor medicine

III za Kliniku za digestivnu hirurgiju – Prva hirurška -1 doktor medicine na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 31.05.2024. godine

5. dr Dunja Stankić, doktor medicine

IV za Kliniku za pulmologiju -1 doktor medicine na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 31.05.2024. godine

6. dr Jelena Jovanović, doktor medicine

V za Službu za organizaciju, planiranje, socijalnu medicinu i medicinsku informatiku -1 doktor medicine na određeno vreme zbog privremeno povećanog obima posla u trajanju do 31.05.2024. godine

7. dr Srđan Gostović, doktor medicine

Svim kandidatima koji su konkurisali, a nisu primlјeni u radni odnos zahvalјujemo se i molimo da podignu svoja dokumenta u roku od deset dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja u prostorijama Službe za pravne poslove, radnim danima od 08.00 do 15.00 časova, na osnovu arhivskog broja predate dokumentacije.

V.D. DIREKTORA